Agroturystyka Jodłowa

duży dom / Przytulne pokoje

DOM

Komfortowy, 13osobowy, całoroczny dom z pięcioma sypialniami, każda z nich z własną łazienką i płaskim telewizorem. Idealny do rodzinnych spotkań, celebrowania wyjątkowych chwil w większym gronie. Wyposażona kuchnia dla lubiących wspólne przygotowywanie posiłków, przestrzeń do wieczornych biesiad w sali na parterze domu.

POKOJE

Pięć całorocznych pokoi agroturystycznych w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego z widokiem na Puszczę Jodłową i Góry.

W pokojach znajduje się łazienka z prysznicem, płaski telewizor, bezpłatny internet bezprzewodowy, rolety zaciemniające oraz moskitiery w oknach. Dla Gości przygotowaliśmy także duże ręczniki kąpielowe.

Do dyspozycji Gości dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotowywać posiłki.

Do wyboru:

  • Pokój dwuosobowy z łożem
    małżeńskim (160×200)
  • Pokój dwuosobowy z łożem małżeńskim (160×200) z możliwością dostawki z łóżeczka dzieciecego lub pełnowymiarowego łóżka pojedynczego
  • Pokój dwuosobowy z osobnymi łóżkami, które można połączyć, istnieje możliwość dostawki z łóżeczka dzieciecego
  • Pokój trzyosobowy z osobnymi łóżkami, które można dowolnie łączyć
  • Pokój czteroosobowy z osobnymi łóżkami, które można dowolnie łączyć. Istnieje możliwość dostawki z łóżeczka dzieciecego lub pełnowymiarowego łóżka pojedynczego.
Jak wyglądają pokoje?

Zobacz zdjęcia

Czujesz zmęczenie?

Postaw na wakacje w górach

Zapraszamy do spędzenia urlopu w centrum Gór Świętokrzyskich. Nasz obiekt znajduje się u podnóża Gór, 400m od wejścia na najwyższy szczyt, tj. Łysicę.

724 489 148
Krajno-Zagórze 50
kontakt@agroturystykajodlowa.pl

DANE DO PRZELEWU

AGROTURYSTYKA JODŁOWA-POKOJE/DOM

57 1050 1416 1000 0090 6791 1181

Marta Chmal

Krajno-Zagórze 50

26-008 Górno