Naszego obiektu

Ugodnienia

UDOGODNIENIA JODŁOWEJ

Dla naszych Gości przygotowaliśmy mnóstwo udogodnień, abyście mogli poczuć się jak w domu podczas dni spędzonych w naszych pięknych górach.

SIELSKO, WIEJSKO…

Na posesji czeka na Was duża altana z grillem, na której podziwiać można malownicze zachody słońca nad pasmem klonowskim. Rozsiane po posesji hamaki pozwolą zrelaksować się po intensywnym dniu spędzonym na górskich szlakach a przy drewnianych stołach na powietrzu zaczniecie dzień z kubkiem kawy w ręku.

Dzień zakończycie nad obrośniętym pałkami oczkiem wodnym, gdzie zagrają dla Was świerszcze.

Spotkacie też małe puchate kicusie – nasze króliczki – ulubieńcy dzieci, które uwielbiają gdy rozpieszczamy ich podniebienia marchewką i koniczyną z okolicznych łąk.

 

SMACZNIE …

Każdy z nas pamięta smaki z dzieciństwa, wyjątkowe, niepowtarzalne. Nasi Goście w obiekcie mogą nabyć wiejskie jajeczka od naszych kur, a poranną, pachnącą jajecznicę posypiecie świeżym, samodzielnie zerwanym szczypiorem z ogrodu, który znajduje się na posesji.

DZIECIĘCO…

Obiekt z radością gości najmłodszych, dla których mamy wygodne, drewniane łóżeczka z kolorową pościelą, krzesełka do karmienia, wanienki, nosidła, itp. Wszystkie akcesoria udostępniamy na życzenie.

Na zamykanej posesji nasi mali Goście skorzystają z dużego placu zabaw, schowają się w drewnianym domku, ulepią babki z pisaku, wzbiją się w górę na bocianim gnieździe, poskaczą na trampolinie, poszaleją na huśtawkach. To w piękną pogodę 🙂 a w przypadku jej braku na najmłodszych czeka sala zabaw dla dzieci z basenem z kulkami, domkiem, zabawkami, malowankami, planszówkami i innymi atrakcjami, które umilą im czas i nie pozwolą się nudzić.

 

 

ROZRYWKOWO…

Sala bilardowa dla tych co nie lubią spędzać czasu w pokoju, wyłącznie dla naszych Gości, wyposażona w Smart TV.

BIZNESOWO…

Salka szkoleniowa mieszcząca grupę do 14-16 osób. Wyposażona w Smart TV. Udostępniana jedynie na potrzeby Gości zatrzymujących się w obiekcie. Pozwoli połączyć biznes z wypoczynkiem w górskim klimacie.

 

Będę się powtarzać z opiniami pozostałych, ale to trzeba podkreślić:
-właściciele są świetni, aż by się chciało z nami iść na szlak 😉 służą pomocą i radą 🙂
-domek i pokój czyściutki, meble nowoczesne, łazienki w każdym pokoju
-auto bezpiecznie zaparkujesz na podwórku
-altanknka świetnie się sprawdza na wieczorne posiadowki
-po drugiej stronie ulicy sklep, kilka kroków dalej park miniatur, okolica dobra do spacerów, bo droga jest spokojna, wiejska
-jesli chcesz zatrzymać się gdzieś, skąd będzie dobry dojazd zarówno do Chęcin, Jaskini Raj jak i Sandomierza, Łysicy i Łysej Góry, zalewu m.in. w Wilkowie to Agroturystyka Jodłowa jest dla Ciebie doskonałym miejscem.

Marlena

możesz liczyć na…

Ugodnienia

Sala zabaw
Altana z grillem
Pokoje rodzinne
Plac zabaw
Darmowe WiFi
Widok na góry
Sala telewizyjna z bilardem
Bezpłatny parking
Doskonała lokalizacja
Czujesz zmęczenie?

Postaw na wakacje w górach

Zapraszamy do spędzenia urlopu w centrum Gór Świętokrzyskich. Nasz obiekt znajduje się u podnóża Gór, 400m od wejścia na najwyższy szczyt, tj. Łysicę.

724 489 148
Krajno-Zagórze 50
kontakt@agroturystykajodlowa.pl